Mapa zasięgu sieci internetowej zwiń mapę

Jeżeli nie odnalazłeś swojej miejscowości na mapie, wpisz jej nazwę w polu w formularzu obok i wyślij do nas, a może już niebawem pojawimy się w Twojej miejscowości

jesteśmy już w:
zamów internet

nie odnalazłeś swojej miejscowości ?
skontaktuj się z nami

Oferty pracy

obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Technik informatyk

czytaj więcej »

Doradca klienta

czytaj więcej »

Serwisant sieci internetowej

czytaj więcej »

Administrator sieci

czytaj więcej »

Serwis dla biznesu

Jesteśmy tam gdzie inni nie dają rady

Klinika Komputera istnieje na rynku od 2006 roku. Jesteśmy dostawcą Internetu, telefonii VoIP oraz kompleksowych rozwiązań w obszarze IT dla Klientów Biznesowych. Posiadamy duże doświadczenie jako administrator sieci firmowych zarówno w małych jak i dużych organizacjach.

 

Oferujemy wyposażenie oraz pełną obsługę sprzętu komputerowego, począwszy od profesjonalnego doradztwa przy zakupie, poprzez konfigurację, po wsparcie serwisowe. Rozwiązania, które proponujemy, są zawsze indywidualnie dopasowane do specyfiki przedsiębiorstwa lub instytucji. Pomagamy naszym Klientom dokonać właściwego wyboru, by mogli osiągnąć jak najwyższą wydajność i niezawodność, zachowując przy tym efektywność kosztową na odpowiednim poziomie. Posiadamy doświadczenie w budowaniu sieci firmowych, a także systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego.

 

Jeżeli szukają Państwo stabilnego, rzetelnego i profesjonalnego administratora swojej sieci, Klinika Komputera jest godnym zaufania Partnerem, na którym można polegać. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, co potwierdzają nasze referencje.

 

Na życzenie możemy wykonać diagnozę całego systemu IT i sprzętu komputerowego w Państwa firmie, pod kątem znalezienia obszarów, gdzie można uzyskać większą efektywność oraz jeśli okaże się to uzasadnione, przeprowadzimy dla Państwa cały proces zmian systemowych.

 

Zapewniamy również kompleksowy, profesjonalny serwis. Nasze usługi wykonamy w siedzibie Państwa firmy, co znacznie skróci czas ewentualnej przerwy w pracy oraz wyeliminuje koszty transportu sprzętu.

 

Nie warto ryzykować nieplanowanych zakłóceń w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, utraty danych, a także wydatków wynikających z awarii systemów. Zapraszamy, zostań naszym Klientem i zapewnij sobie oraz całej organizacji efektywność, spokój i bezpieczeństwo.

 
Klikom.net
Klikom.net    Klikom.net